Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 30
Realitní zpravodaj

Reference jsou pro makléře důležitou součástí prezentace

Reference jsou pro makléře důležitou součástí prezentace
23.9.2021 - Vybíráte realitního makléře, kterému chcete svěřit prodej své nemovitosti? Zkoumejte, co již prodal a jak s ním byli klienti spokojeni. Dobré reference jsou pro každého makléře důležité...

Koupím zámek. Zn. Peníze nejsou důležité, mám vizi!

Koupím zámek. Zn. Peníze nejsou důležité, mám vizi!
21.9.2021 - Pevnosti, zámky, unikátní historické vily, staré pivovary, mlýny, dokonce i vodárenská věž. To vše, a napříč republikou, může zájemce o nadstandardní bydlení či pro realizaci svého záměru..

Nová zelená úsporám vstupuje do nové etapy a přináší významné novinky

Nová zelená úsporám vstupuje do nové etapy a přináší významné novinky
20.9.2021 - Stávající dotační program Nová zelená úsporám letos na přelomu září a října skončí a plynule na něj naváže program nový, který přinese vedle řady novinek ještě výhodnější podmínky a širší..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » O nás

O nás

Jsme rodinná kancelář, která plně chápe Vaše potřeby spojené s koupí, prodejem a pronájmem nemovitosti. 
Víme, že Je to důležité rozhodnutí ve Vašem životě, které možná uděláte jednou za život a my se Vám pokusíme zpříjemnit cestu k jeho úspěšné realizaci.
Ti, co se o Vás budou starat, mají zkušenosti z prodeje, pronájmu nemovitostí v rozpětí od 4 do 18 let. 

Právníci, kteří zabezpečují pro naši firmu  právní poradnu a servis jsou v oboru  i více jako 35 let, spolupracující odhadci nemovitostí  jsou jedničky ve svém oboru - zkušení soudní znalci. 

S financemi Vám poradí, zkušení odborníci, kteří nebudou hledat řešení pro svou provizi, ale to nejlepší řešení pro Vás. 

Jsme empatičtí, snažíme se najít nejefektivnější, nejkvalifikovanější  cestu, která povede ke spokojenosti  všech zúčastněných stran realitního  obchodu. Chceme poskytnout jistotu pro naše dlouhodobé klienty, že budou opětovně spokojeni s našimi službami a vítáme každého, kdo se chce o naší serioznosti, odbornosti a spolehlivosti přesvědčit. 

Našim cílem je Vaše spokojenost.
.
Hovoříme plynně česky a slovensky, rusky a anglicky.


S námi ušetříte čas, nervy a peníze.